ŞEHİR YAŞAM PORTALI
Çorum Dosthaber Çorum'un Dünya'ya Açılan Kapısı

Çorum Belediyesi Ödeme Noktalarını Artırıyor

Faturamatik Ödeme Kuruluşu A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Halil Avara, Faturamatik Ödeme Kuruluşu A.Ş. Pazarlama Yöneticisi Yıldırım Cemil Yüksel ve Elatek Bilişim Teknolojileri Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Gazi UYAR, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu’nu ziyaret ederek, ödemeler ve çorum su kart dolum sözleşmesi imzaladı.

FATURAMATİK ÖDEME KURULUŞU İLE ANLAŞMA İMZALANDI

Vatandaşların Çorum Belediyesi’ne olan borçlarını ödemek için daha önceden faaliyete geçirilen e-belediyecilik hizmetleri ve bankalar aracılığı ile ödemelerini modern usullerle yaptığını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yabacıoğlu, “Şimdi ise akıllı (kartlı) sayaçlara kontör yükleme sadece Belediye veznelerinde yapılabildiğinden mesai saatleri harici yükleme yapılamıyordu. Bunu ortadan kaldırmak için Faturamatik Ödeme Kuruluşu ile anlaşma imzaladık. Şehrimizde yaklaşık 68’in üzerinde ödeme noktası bulunan Faturamatik Tahsilat Merkezi vasıtası ile akıllı (kartlı) sayaçlara yükleme yapabilme imkanı sağlamış oluyoruz. Ayrıca bu noktalarda su faturaları ödemesi de yapılabilecektir.

Vatandaşlarımız zamanlarını en iyi şekilde kullanmaları için belediyemiz veznelerine gelmeden buralardan da işlem ücreti karşılığı ödemelerini yapabilecekler. Saat 17.00 mesai bitiminden sonra ve  hafta sonu dahil açık olacak. Bazı noktalarda ise 24 saat yükleme ve tahsilat yapılabilecek” dedi.

Ziyarette, Çorum Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Reyhan Kuşçu ile Su ve Kanalizasyon  Müdürlüğü Su Abone Sorumlusu Hasan Yılmaz da hazır bulundu.

Dikkatinizi Çekebilir:

Cevap Bırakın